Plná peněženka

 

Zaregistruj se zde a dostaneš peníze z nákupu zpět, zajímavý prográmek a můžeš si i na nákupy vydělat doporučováním

Registrovat se můžete zde:

www.plnapenezenka.cz/penize-zpet/206400/

 
 
 

Jak funguje PlnaPenezenka.cz?

Jak to funguje

Zaregistrujete se na PlnaPenezenka.cz

Prostřednictvím registrace jsme schopni přiřazovat odměny k nákupům registrovaných uživatelů a připisovat je na uživatelské účty.

Jak to funguje

Vyberete si obchod

Na PlnaPenezenka.cz vyhledáte váš oblíbený obchod nebo obchod, kde se chystáte nakupovat.

Jak to funguje

Objednáte si zboží

Přejdete do vybraného obchodu přes tlačítko Přejít do obchodu a provedete nákup, jak jste zvyklí. Tím se návštěva zaeviduje a my můžeme přiřadit odměnu k vašemu uživatelskému účtu. Nákup prosím neodkládejte na později, mohlo by dojít ke ztrátě spojení mezi PlnaPenezenka.cz a obchodem a nepřipíšou se řádně vaše peníze zpět.

Jak to funguje

Připíšeme vám odměnu

Po dokončeném nákupu připíšeme odměnu do 2 pracovních dní na váš uživatelský účet. Odměna bude ve stavu registrovaná. Registrovaná odměna čeká na potvrzení obchodníkem, které získáme od obchodníka během 2 až 60 dní. Odměny potvrzené obchodníkem mohou být ihned zařazeny do vaší příští výplaty.

Jak to funguje

Výplata odměny

Výplatní minimum máme nastavené na pouhou 1 Kč. Své peníze si tedy můžete vybrat kdykoliv. Pokud však s výběrem počkáte alespoň na dosažení 100 Kč z odměn z vašich nákupů, do vaší výplaty automaticky přičteme všechny získané bonusové peníze - odměnu 50 Kč za registraci, odměnu 10 Kč za stažení lištičky do prohlížeče a až 8 000 Kč za doporučení kamarádům. Výplata je rychlá, peníze budete mít na svém bankovním účtu do 3 pracovních dní.